Ziaja – seria Cupuacu

powrót

Opis kosmetyku

Najnowsza linia do pielęgnacji twarzy i ciała firmy Ziaja wykorzystuje w swoim składzie masło cupuacu, masło karite, olej z orzechów brazylijskich i makadamia. Dzięki recepturze opartej na substancjach silnie odżywczych produkty serii skutecznie regenerują lipostrukturę naskórka, wzmacniają barierę ochronną skóry oraz łagodzą podrażnienia.

Seria CupuacuOleje makadamia i z orzechów brazylijskich regulują aktywność zewnętrznych warstw skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody, zmiękczają i wygładzają naskórek. Dodatkowo w linii znajdują się również preparaty o działaniu brązującym, nadające skórze subtelny odcień opalenizny, a zastosowany układ neutralizuje zapach substancji brązującej DHA.

pielęgnacji twarzy przeznaczone są dwa preparaty: brązujący krem odżywczy spf 10 o działaniu regenerującym i delikatnie brązującym oraz odżywczy krem regenerująco- wygładzający na dzień i na noc o działaniu odżywczym, łagodzącym i zapobiegającym nadmiernej utracie wody.noc o działaniu odżywczym, łagodzącym i zapobiegającym nadmiernej utracie wody.

więcej w Cabines nr 75

Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

80-298 Gdańsk
ul. Jesienna 9

058 521 34 00
058 341 45 34

ziaja@ziaja.com.pl
www.ziaja.com.pl

prezentacje w Cabines 75
powrót