Wiosenny detoks i regeneracja z nowościami Dr.Belter

powrót

Opis kosmetyku

Zmęczeni chłodnymi miesiącami i wszechobecną szarością z entuzjazmem witamy słońce. Wiosną i latem lubimy zadbać o siebie – chcemy wyglądać świeżo i promiennie, potrzebujemy odnowy i oczyszczenia. Sięgamy więc po metody i produkty, które pomogą nam osiągnąć cel w sposób szybki i przyjemny.

Wiosenny detoks i regeneracja z nowościami Dr.BelterDr.Belter Cosmetics wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i przedstawia swoje nowości do użytku profesjonalnego. Na nowy sezon marka proponuje peeling enzymatyczny oraz 3 ekspresowe maski shakerowe. Produkty te skutecznie rozprawią się ze zmęczeniem cery, pozostawiając ją gładką i witalną.

Peeling enzymatyczny w kremie stanowi doskonały wstęp odtoksyczniającego zabiegu. Jego główne cechy to łatwość aplikacji, wysokiej jakości składki roślinne i zachwycający, świeży zapach. Zawiera m.in. papainę, masło shea, skwalen, wyciąg z oczaru wirginijskiego jakości ekologicznej oraz witaminy C i E. Wspiera złuszczanie warstwy rogowej naskórka, wyraźnie wygładza i zapewnia skórze odpowiedni poziom natłuszczenia.

więcej w Cabines nr 76

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl

prezentacje w Cabines 76
powrót