Melanostatic - jeden z najskuteczniejszych zabiegów rozjaśniających w Polsce

powrót

Opis zabiegu

Kwas migdałowy to kwas „całoroczny”. Możemy go stosować również w warunkach dużego nasłonecznienia (wiosną i latem). Często jest stosowany w pielęgnacji domowej, ale przede wszystkim króluje w gabinetach kosmetycznych. Jego wyjątkowe właściwości zostały wykorzystane w zabiegu Melanostatic marki Charmine Rose.

Melanostatic - jeden z najskuteczniejszych zabiegów rozjaśniających w PolsceKwas migdałowy jest jednym z popularniejszych eksfoliatorów, ponieważ zabieg złuszczania z jego użyciem może być przeprowadzany przez cały rok u większości osób, nawet tych, które mają bardzo wrażliwą cerę. Kwas migdałowy jest łagodny i nie podrażnia skóry, ponadto wykazuje szerokie spektrum działania. Zastosowanie peelingu migdałowego wskazane jest przy: chęci zniwelowania pierwszych oznak starzenia skóry, zmarszczek, w walce z trądzikiem i łojotokiem, ale przede wszystkim przy walce z przebarwieniami.

Kontakt kwasu migdałowego ze skórą nie powoduje uczucia dużego pieczenia, rzadko wywołuje zaczerwienienie. Po zabiegu z zastosowaniem kwasu migdałowego występuje stopniowe i łagodne złuszczanie martwego naskórka, a skóra regeneruje się niezwykle szybko. Efektem zastosowania kwasu jest: wygładzenie skóry, rozjaśnienie przebarwień, poprawa jędrności skóry, zwężenie porów i zmniejszenie łojotoku.

więcej w Cabines nr 76

Charmine Rose

05-430 Celestynów
Dyzin 21 b

22 880-90-78, 22 840-49-68

www.charminerose.eu

prezentacje w Cabines 76
powrót