Innowacja roku - Karboksyterapia Dual MC2

powrót

Opis urządzenia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż urządzenie do karboksyterapii DUAL MC2, którego generalnym dystrybutorem jest Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „Innowacja Roku” wręczaną podczas 33. Międzynarodowego Kongresu LNE w Krakowie.

Innowacja roku - Karboksyterapia Dual MC2Nagroda ta przyznawana jest produktom wyznaczającym nowe kierunki rozwoju w branży Beauty & Healthy Aging w Polsce. Jury konkursu wyróżniło karboksyterapię Dual MC2 w kategorii „Aparatura” spośród 190 wystawców. Zdobycie pierwszego miejsca w tym renomowanym konkursie to przede wszystkim gratyfikacja i wyraz uznania dla naszych Klientów – Salonów, które nam zaufały i zainwestowały w ten innowacyjny sprzęt. Aparat Dual MC2 został doceniony na rynku kosmetycznym za unikatowe połączenie karboksyterapii z mezoterapią igłową oraz osoczem bogatopłytkowym już po raz trzeci!

W poprzedniej edycji Największego Plebiscytu Profesjonalnej Branży Kosmetologicznej „Laur Kosmetologii” karboksyterapia Dual MC2 otrzymała najwyższą nobilitację w postaci Złotego Lauru Kosmetologii 2015.

więcej w Cabines nr 76

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

54-111 Wrocław
Mrągowska 88/2

801 007 263
71 724 25 05

www.pczk.com.pl

prezentacje w Cabines 76
powrót