Proslim Vacu® - więcej niż wymodelowana sylwetka

powrót

Opis urządzenia

Szczególna dbałość o ciało wiosną i latem jest już koniecznością. Klientki poszukują skutecznych i szybkich sposobów, które pozwolą na wymodelowanie sylwetki w sezonie bikini. Przy dobieraniu odpowiednich zabiegów należy pamiętać, że nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej czy cellulit może być problemem. Ważna jest analiza ogólnej spójności ciała i odpowiednie połączenie technik, które pozwolą na zniwelowanie dysproporcji.

Proslim Vacu? - więcej niż wymodelowana sylwetkaProslim Vacu® to zaawansowany system przeznaczony do skojarzonych zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i modelujących ciało. Zabiegi oddziałują wielokierunkowo na mięśnie, skórę i układ limfatyczny, gwarantując skuteczność. Ten wielofunkcyjny aparat zawiera 5 urządzeń w 1:

1. Żelazko® Antycellulitowe Moc trzech energii – lipodermologii, chromoterapii LED i elektrostymulacji TENS – w krótkim czasie daje zauważalne efekty. Żelazko oddziałuje na mięśnie, układ limfatyczny i skórę. W efekcie następuje rozbicie cellulitu, wygładzenie skóry i wymodelowanie sylwetki.

więcej w Cabines nr 77

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 77
powrót