Miejskie kosmetyki Skin Perfectioner marki Charmine Rose®

powrót

Opis kosmetyku

Coraz częściej słyszymy o negatywnym wpływie środowiska zewnętrznego na naszą skórę. W wielkich aglomeracjach miejskich skóra jest narażona na kontakt z zanieczyszczeniami powietrza, kurzem, dymem, metalami ciężkimi. Co zrobić, by ochronić swoją skórę?

Miejskie kosmetyki Skin Perfectioner marki Charmine RoseTechnolodzy marki Charmine Rose® opracowali specjalną bazę pod makijaż, która spełnia rolę tarczy ochronnej dla Twojej skóry, nie pozwalając przedostać się szkodliwym substancjom zawartym w zanieczyszczonym miejskim powietrzu. Skin Perfectioner to baza pod makijaż opracowana z myślą o miejskim stylu życia. Działa szybko, daje natychmiastowy efekt, a powłoka ochronna przez nią wytworzona chroni skórę przez cały dzień.

W bazie Skin Perfectioner technolodzy kosmetyczni zastosowali zainspirowany kwiatem lotosu sposób na ochronę skóry przed szkodliwym środowiskiem zewnętrznym. W kulturach wschodnich kwiat lotosu jest symbolem czystości. Mimo że rośnie w mulistych rzekach i jeziorach, jego liście i kwiaty zawsze pozostają czyste. Botanicy badający budowę liści tych roślin odkryli naturalny mechanizm powodujący ich zdolność do samooczyszczania. Krople wody toczą się po powierzchni liścia (przypominając płynną rtęć), zbierając przy tym zanieczyszczenia (cząstki mułu, drobne zwierzęta).

więcej w Cabines nr 77

Charmine Rose

05-430 Celestynów
Dyzin 21 b

22 880-90-78, 22 840-49-68

www.charminerose.eu

prezentacje w Cabines 77
powrót