Polderma Oxygen Infusion – nowy wymiar infuzji tlenowej

powrót

Opis urządzenia

Innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej, wykorzystujące medyczny, czysty tlen do wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry. W przeciwieństwie do innych urządzeń, Polderma Oxygen Infusion nie wymaga stosowania butli tlenowej ani kompresora, co znacznie podnosi komfort jego użytkowania, przy zachowaniu pełnej skuteczności i efektywności zabiegów.

Polderma Oxygen Infusion ? nowy wymiar infuzji tlenowejNa rynku dostępnych jest wiele urządzeń wykorzystujących tlen w procedurze zabiegowej, jednak różnią się one skutecznością działania. Spora część tanich urządzeń do infuzji kosmetyków oparta jest na zwykłym kompresorze. Procentowa ilość tlenu wynosi w tej sytuacji zaledwie 21%. Tymczasem w sytuacji, kiedy tlen ma być nośnikiem substancji czynnej, wyjątkowo istotne jest, aby jego zawartość była zbliżona maksymalnie do 100%.

Polderma Oxygen Infusion gwarantuje wykorzystanie podczas zabiegu czystego tlenu. Przy jego dostarczaniu wykorzystuje zaawansowaną zasadę absorpcji transformacji (PSA).

więcej w Cabines nr 77

Venus Beauty

62-800 Kalisz
Legionów 52

697 201 835

www.venus-beauty.pl

prezentacje w Cabines 77
powrót