Image Group - innowacyjne lasery w gabinecie

powrót

Temat z okładki

Lasery są urządzeniami coraz powszechniej używanymi w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Kluczem do sukcesu jest wybór najlepszego sprzętu, wyróżniającego się innowacyjnością.

Image Group - innowacyjne lasery w gabinecieNie ma jednego urządzenia, które pozwoliłoby wykonać wiele zabiegów na najwyższym poziomie – wypłycić zmarszczki, usunąć blizny, przebarwienia, usunąć owłosienie. Pacjent oczekuje, że podczas zabiegu zostanie zastosowana najlepsza możliwa technologia dostępna na rynku.

Usuwanie owłosienia jest bardzo ważnym zabiegiem dla wielu gabinetów. Decydując się na wprowadzenie ich do oferty, musimy zagwarantować ich wysoką jakość. Klient oczekuje, że włosy nie będą odrastać, seria zabiegów nie będzie się przedłużała w nieskończoność i nie będzie bolało. Najwyższą jakość zabiegu, gwarantowaną Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymanym w 2016 roku, zapewnia laser diodowy MAX DIODE LASER II. Urządzenie wyróżnia wielość zastosowanych innowacyjnych rozwiązań.

więcej w Cabines nr 78

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl

prezentacje w Cabines 78
powrót