Laser VLight – Rewolucja w walce z delikatną cerą

powrót

Temat z okładki

Problemy z cerą potrafią uprzykrzyć życie wielu osobom. Cera naczynkowa to kłopot, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Podłoże tej przypadłości jest najczęściej genetyczne, a skutki mogą być zarówno estetyczne, jak i zdrowotne. Coraz więcej osób, które zmagają się z cerą naczynkową, szuka pomocy w gabinetach medycyny estetycznej. Zatem jaka metoda jest najskuteczniejsza?

Laser VLight ? Rewolucja w walce z delikatną cerąRozszerzone naczynka włosowate tworzą na skórze sieć teleangiektazji, czyli widocznych niteczek potocznie zwanych „pajączkami”. Owe naczynka pękają pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, np. wahań temperatur, intensywnego wysiłku fizycznego, stresu, długich kąpieli. Zaczerwienienia tworzą się głównie na policzkach i w okolicach nosa. Jednak większe sieci popękanych naczynek spotkać można także na nogach.

Na jakiej skórze pojawiają się „pajączki”?

Najbardziej narażona na pękające naczynka jest cera sucha, ponieważ jest wrażliwa i cienka. Nieodpowiednia pielęgnacja oraz zaniechanie jakiejkolwiek ochrony cery może być przyczyną powstawania trądziku różowatego.

więcej w Cabines nr 79

MaxMedik

54-058 Wrocław
Stabłowicka 1

tel: (71) 350-47-65 tel: 794-151-415

www.maxmedik.pl

prezentacje w Cabines 79
powrót