Biotec Italia – HIFU Finesse

powrót

Opis urządzenia

Ultradźwięki wykorzystywane są w medycynie od dziesięcioleci. Znajdują zastosowanie zarówno w procesie diagnostycznym, jak i leczniczym. Nie dziwi zatem fakt, że specjaliści medycyny estetycznej również wzięli pod lupę możliwości ich użycia w zabiegach anti-aging.

Biotec Italia ? HIFU FinesseHistoria liftingu niechirurgicznego sięga lat siedemdziesiątych XX w., wraz z pojawieniem się pierwszych laserów, które na przełomie tysiącleci zostały wyparte przez IPL, aby powrócić w pierwszej dekadzie XXI wieku z technologią frakcyjną. Równocześnie swój rozkwit przechodził RF. W 2010 roku opracowano urządzenie bazujące na skoncentrowanych ultradźwiękach, które jest w stanie kierować impulsy od naskórka aż do głębokiej tkanki podskórnej obejmującej warstwę SMAS.

HIFU Finesse Biotec Italia to aparatura, która oferuje szerokie spektrum zastosowań, dla różnych grup wiekowych pacjentów. Oto efekty, których należy oczekiwać po zabiegach z wykorzystaniem technologii HIFU: redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust i na szyi; uniesienie brwi; konturowanie twarzy i redefiniowanie linii żuchwy; redukcja podwójnego podbródka; lifting dekoltu; ujędrnienie piersi, brzucha, pleców, ramion, pośladków, ud i łydek; poprawa kondycji skóry wokół kolan i łokci; ujędrnienie luźnej skóry po dużej utracie masy ciała; redukcja tkanki tłuszczowej.

więcej w Cabines nr 79

Biotec Lasers Polska

80-172 Gdańsk
Trzy Lipy 2, lok. 1/1

+48 58 355 00 45

www.biotecpolska.pl

prezentacje w Cabines 79
powrót