Plasma ARC – polska wersja plazmy azotowej

powrót

Opis urządzenia

Czy wiesz, że już w 1925 roku pojęcie „plazma” zostało wprowadzone do pojęć w fizyce? Technologia z użyciem plazmy nie jest najnowsza, jednak innowacyjne jest jej zastosowanie. Efekt plazmy to na przykład zjawiska takie jak błyskawice lub zorza polarna. Naukowcy zgodnie twierdzą, że plazma to przewodzący gaz, który zawiera tyle dodatnio i ujemnie naładowanych cząstek jonów i elektronów, że istotnie zmieniają one jego właściwości.

Plasma ARC - polska wersja plazmy azotowejInnowacyjne zastosowanie plazmy było badane przez kilka lat przez włoskich naukowców. To właśnie oni są odkrywcami oraz pionierami w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Nie bez przyczyny urządzenie, które stworzyli, wiedzie prym na Starym Kontynencie. Warto jednak pamiętać o częstej i znanej sytuacji, kiedy to uczeń przerasta mistrza.

Do czego służy Plasma ARC?

Plasma ARC to urządzenie stworzone z myślą o bezinwazyjnym i bezbolesnym usuwaniu niedoskonałości skóry. Między końcówką urządzenia a skórą pacjenta tworzą się mikrowiązki plazmy – niewielki łuk, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania.

więcej w Cabines nr 79

MaxMedik

54-058 Wrocław
Stabłowicka 1

tel: (71) 350-47-65 tel: 794-151-415

www.maxmedik.pl

prezentacje w Cabines 79
powrót