Krok po kroku do Instytutu/Salonu Kosmetologii Image

powrót

Temat z okładki

Otwarcie Instytutu/Salonu Kosmetologii Image otwiera przed Państwem bardzo szerokie możliwości osiągnięcia sukcesu w życiu. Pierwszy Instytut Kosmetologii Image powstał w 1996 roku w Wielkopolsce, w Koninie. To właśnie wieloletnie doświadczenie skłoniło nas do uruchomienia programu partnerskiego.

Krok po kroku do Instytutu/Salonu Kosmetologii ImageJakość przede wszystkim – to nasza dewiza. W naszym Instytucie pracują tylko najlepsze urządzenia, wielokrotnie nagradzane na kongresach, sympozjach, targach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Urządzenia marek TOP TECHNOLOGY, G-LIGHT, POWER PULS, ELITE SHAPE FACE & BODY, MAX DIODE LASER od lat sprawdzają się w naszym Instytucie, a także w wielu profesjonalnych punktach w Polsce oraz w Europie.

Nie mniej ważną kwestią są kosmetyki profesjonalne. Pracujemy tylko na najlepszych markach: polskiej marce Medbeauty oraz hiszpańskich kosmetykach Institute BCN oraz Bruno Vassari. Kosmetyki te stanowią doskonałe uzupełnienie dla sprzętu, np. ampułki do mezoterapii mikroigłowej czy bezigłowej.

więcej w Cabines nr 80

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl

prezentacje w Cabines 80
powrót