XLase Plus – medyczna laseroterapia w zasięgu Twojej ręki

powrót

Opis urządzenia

Laser medyczny XLase Plus jest odpowiedzią na problemy wielu pacjentów. Ta innowacyjna technologia, stworzona przez specjalistów firmy Biotec, łączy wiele możliwości w jednym urządzeniu. Dzięki synergii aż pięciu głowic możemy działać wielokierunkowo i nadzwyczaj skutecznie.

XLase Plus ? medyczna laseroterapia w zasięgu Twojej rękiLaseroterapia jest bardzo szybko rozwijającą się dziedziną i staje się coraz bardziej dostępna. Gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii odwiedza coraz więcej pacjentów m.in. z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych. Połączenie działania laseroterapii i kalibrowanego światła pulsacyjnego w korpusie XLase Plus pozwala na usunięcie zarówno szerokich i głębokich naczyń, jak i zniwelowanie rumienia.

Zabiegi laserowego zamykania naczyń krwionośnych polegają na wybiórczej fototermolizie, która charakteryzuje się selektywnością lasera względem jego celu. Głowica lasera Nd:Yag z pasmem absorpcji 1064 nm usuwa naczynia o szerokości do 3 mm i głębokości nawet do 5 mm w głąb skóry. Chromoforem docelowym wiązki laserowej jest w tym przypadku oksyhemoglobina. Co istotne, przy długości fali 1064 nm absorpcja melaniny znacznie się zmniejsza, przez co wiązka świetlna koncentruje się na naczyniu, a nie na naskórku. Drobne zmiany naczyniowe ulegają zamknięciu już po pierwszym zabiegu, większe wymagają serii od 2 do 4 zabiegów.

więcej w Cabines nr 80

Biotec Lasers Polska

80-172 Gdańsk
Trzy Lipy 2, lok. 1/1

+48 58 355 00 45

www.biotecpolska.pl

prezentacje w Cabines 80
powrót