ARGES Producent kostiumów

powrót

Prezentacja

Firma ARGES od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość wytwarzanych produktów, o czym świadczą wyróżnienia którymi jesteśmy regularnie nagradzani. Zostaliśmy nominowani do TERAZ POLSKA oraz otrzymaliśmy tytuł PRZEDSIĘBIORSTWA NA MEDAL 2009.

ARGES Producent kostiumówFirma ARGES od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość wytwarzanych produktów, o czym świadczą wyróżnienia którymi jesteśmy regularnie nagradzani. Zostaliśmy nominowani do TERAZ POLSKA oraz otrzymaliśmy tytuł PRZEDSIĘBIORSTWA NA MEDAL 2009

Naszym osiągnięciem jest przyznana przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji prestiżowa nagroda JAKOŚĆ ROKU  ZŁOTO 2011. Uzyskaliśmy ogólnopolskie godło LAUR KONSUMENTA 2010 - ODKRYCIE ROKU 2010 przyznaną przez konsumentów, za najwyżej cenione przez nich produkty. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Kapitułę Biura Certyfikacji Krajowej PERŁOWYM CERTYFIKATEM POLISH PRODUKT W KATEGORII FIRMA ROKU 2010. W roku 2013 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę na targach kosmetycznych "ZŁOTY KROKUS" w kategorii najlepszy produkt - profesjonalny KOSTIUM KOSMETYCZNY.

Współczesny klient salonów urody i spa ceni sobie skuteczność zabiegów, ich nowoczesność, ale także komfort i przyjemne doznania. Specjalny strój, który zakłada się podczas zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych (endomassage – masaż próżniowy) z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, gwarantuje wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć, które mogłyby popsuć dobre wrażenia podczas zabiegu. Profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, wykonany ze specjalnego materiału to strój zapewniający higienę i komfort. Gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę także podczas masażu wyszczuplającego i redukującego cellulit, wykonywanego aparatami kosmetycznymi. Zabiegi tego typu mogą być nieprzyjemne ze względu na możliwość szarpania włosów na ciele, szczypania i drapania skóry. Kostium chroni skórę przed takimi odczuciami. Materiał, z którego jest wykonany, jest gładki i bardzo elastyczny, co sprawia, że strój ściśle dopasowuje się do ciała. Szyty jest płaskimi szwami na specjalistycznych maszynach, dzięki czemu nie uwiera i podnosi komfort użytkowania. W okolicach miejsc intymnych wykonany jest z grubszej przędzy przez co jest mniej przezroczysty. Kostium dostępny jest w wersji ze stopą zakrytą lub odkrytą oraz w kolorach:biały,szary i czarny. Dla mężczyzn dostępna jest wersja w postaci T-shirtu lub kostiumu na całe ciało.

Zapraszamy do współpracy!

więcej w Cabines nr 80

Arges

58-350 Mieroszow
Leśna 4

604 22 66 31
74 845 82 53

www.argesspa.eu

prezentacje w Cabines 80
powrót