Placenta, peptydy i złoto w stymulującym zabiegu rewitalizującym komórki skóry

powrót

Opis zabiegu

Dla skóry dojrzałej, wymagającej odmłodzenia i rewitalizacji Clarena proponuje nowość: peptydowy zabieg z placentą i złotem o działaniu stymulującym rewitalizację komórek skóry właściwej. Do jego wykonania dedykowane są produkty z najnowszej linii Clareny – EGF Golden Line.

Placenta, peptydy i złotoLinia EGF Golden Line przeznaczona jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, z widocznymi oznakami starzenia. Głównym składnikiem aktywnym jest BIO-Placenta, zawierająca czynniki wzrostu skóry. EGF (Epidermal Growth Factor) stymuluje odnowę komórkową naskórka i fibroblastów, redukując zmarszczki oraz modelując owal twarzy.

Pierwszy krok w procedurze zabiegowej stanowi dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu za pomocą EGF Peptide Gel. Jest to peptydowy żel do demakijażu z dodatkiem koloidalnego złota. Dzięki zawartości czynników wzrostu EGF, IFG, FGF oraz VEGF żel nie tylko dokładnie usuwa makijaż, ale także wygładza skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek. Koloidalne złoto rozświetla skórę i zapewnia świeży, młodzieńczy wygląd.

więcej w Cabines nr 81

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl

prezentacje w Cabines 81
powrót