Czy warto zainwestować w plazmę?

powrót

Opis urządzenia

W ostatnim czasie obserwujemy duże zainteresowanie technologią plazmy, wokół której pojawia się sporo kontrowersji dotyczących bezpieczeństwa jej wykonywania, czasu rekonwalescencji i samej skuteczności zabiegu. Postaramy się szybko rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej technologii.

Czy warto zainwestować w plazmę?1. Kto może wykonywać zabiegi plazmą?

Wszystko zależy od parametrów urządzenia – tyle, ile urządzeń, tyle różnych konfiguracji. Lekarze mogą obsługiwać wszystkie dostępne urządzenia, natomiast kosmetolodzy- tylko te, które posiadają odpowiednio niższą moc urządzenia.

Jakich efektów mogę się spodziewać? Czy pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do pracy?

Głównym wskazaniem do zabiegów plazmą jest lifting górnej opadającej powieki oka. Punktowe odparowanie naskórka w połączeniu z wytworzeniem wysokiej temperatury efektywnie wpływa na remodeling włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu obserwujemy mocne napięcie i wygładzenie skóry. Dzięki temu plazmę możemy również wykorzystać w terapii przeciwzmarszczkowej i przy poprawie elastyczności skóry. Po zabiegu pojawiają się drobne strupki, miejscowy stan zapalny i delikatny obrzęk. Nie wyklucza to pacjenta z wykonywania codziennych obowiązków, natomiast miejsce zabiegowe musi pozostać czyste (trzy doby po zabiegu nie nakładamy makijażu!), w związku z tym należy sobie zadać pytanie, czy charakter pracy na to pozwala.

więcej w Cabines nr 81

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

54-111 Wrocław
Mrągowska 88/2

801 007 263
71 724 25 05

www.pczk.com.pl

prezentacje w Cabines 81
powrót