Ultralifting HIFU Korea

powrót

Opis urządzenia

Od wielu lat klientki szukają wśród mnogości zabiegów tego jedynego, który pomoże im przezwyciężyć siłę grawitacji i mimo upływu lat nadal wyglądać młodo i atrakcyjnie. Bardzo często kosmetolodzy wykorzystują w tym celu ultradźwięki. W innowacyjnym urządzeniu ULTRALIFTING HIFU Korea wykorzystane są skoncentrowane i intensywne fale ultradźwiękowe, które docierają do głębokich warstw skóry, dając tym samym fenomenalne efekty zabiegowe.

Ultralifting HIFU KoreaHIFU (czyli High Intensity Focused Ultrasound) to skoncentrowana fala ultradźwiękowa o bardzo wysokiej energii. Działa ona na małym obszarze tkanki (0,5–1 mm średnicy), na głębokości 2 mm. W trakcie zabiegu wywołujemy kontrolowane poparzenie skóry, podgrzewając ją do ok. 60–70?C poprzez wprawienie komórek w drgania. Takie przegrzanie tkanki ma na celu świadome uszkodzenie włókien kolagenowych oraz zmuszenie ich do regeneracji i produkcji nowego kolagenu. W konsekwencji – do podniesienia owalu twarzy. Dodatkowo, do udowodnionych efektów zabiegowych należą: zmniejszenie zmarszczek, zagęszczenie skóry, zwężenie porów, zwiększenie elastyczności i poziomu nawodnienia skóry.

Zabieg jest przyjemny i nieinwazyjny. Odczucia są subiektywne – od delikatnego mrowienia po mocne kłucie, jednakże nie powinien on być bolesny. W trakcie zabiegu stosowany jest żel przewodzący, który zwiększa komfort klientki.

więcej w Cabines nr 84

Venus Beauty

62-800 Kalisz
Legionów 52

697 201 835

www.venus-beauty.pl

prezentacje w Cabines 84
powrót