Qmedin - laser neodymowo-yagowy typu Q-Switch

powrót

Opis urządzenia

Laser Qmedin dzięki kryształom generującym długości fali 1064 nm i 532 nm pozwala na usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego oraz niwelowanie przebarwień, znamion OTA, piegów i plam starczych. Dodatkowym atutem lasera jest przetwornik o długości fali 1320 nm, który pozwala na wykonywanie bardzo skutecznych zabiegów z wykorzystaniem węgla aktywowanego.

Qmedin - laser neodymowo-yagowy typu Q-SwitchLaser neodymowo-yagowy wytwarza monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 1064 nm, która przenika głęboko (4–6 mm) do skóry. Drugi kryształ, w który wyposażony jest Qmedin, podwaja częstotliwość, co powoduje zmniejszenie o połowę długości fali. Fala 532 nm widoczna będzie jako światło zielone.

Działanie lasera tego typu polega na efekcie fotoakustycznym, czyli świetlnej „fali uderzeniowej”, która kumuluje się w miejscu występowania barwnika i rozbija go na mniejsze cząsteczki.

Istotą oddziaływania każdego lasera jest pochłonięcie jego światła przez określone substancje – w ten sposób następuje uwolnienie zawartej w tym świetle energii. Długość fali 1064 nm powoduje rozbicie pigmentu barwy czarnej i niebieskiej, natomiast długość 532 nm powoduje rozbicie barw: czerwonej, różowej, purpurowej i brązowej.

więcej w Cabines nr 84

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 84
powrót