Medycyna Estetyczna i Terapeuta Urody Duet Doskonały

powrót

Opis urządzenia

Zabiegi medycyny estetycznej nie są już nowością, ale na stałe zagościły w menu gabinetów kosmetycznych. Klientki salonów z chęcią sięgają po radykalne zabiegi, po których wygląd skóry zmienia się natychmiast. Aby efekt był spektakularny na dłużej, należy sięgnąć po nowoczesną kosmetologię.

Medycyna Estetyczna i Terapeuta UrodyKonsumenci świadomie decydujący się na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, w pielęgnacji również szukają zaawansowanych rozwiązań. Dlatego Terapeuta Urody Mary Cohr ma do dyspozycji nie tylko zaawansowane biotechnologicznie preparaty, ale również wysokiej klasy sprzęt, który zwiększy ich skuteczność i przenikalność. Urządzenia Catio Vital Lift, Techni Spa (już wkrótce premiera najnowszej generacji metod wyszczuplania) oraz Catio Clean, zostały opracowane w myśl najskuteczniejszych metod pielęgnacyjnych.

Już od ponad 25 lat na świecie i prawie 15 lat w Polsce urządzenie Catio Vital Lift jest najlepiej sprzedającym się zabiegiem Mary Cohr. Jesteśmy pionierami w produkcji urządzeń do pielęgnacji.

więcej w Cabines nr 66

All-Prof

05-816 Michałowice
ul. Polna 24

0-22 723 83 66
0-22 723 83 66

biuro@allprof.com.pl

prezentacje w Cabines 66
powrót