Laser diodowy Zema 850W najlepszy na włosy białe, siwe, rude

powrót

Opis urządzenia

Zema – najnowocześniejszy laser diodowy na rynku. Jedyny, który usuwa owłosienie jasne, siwe i rude, rozjaśnia przebarwienia, ujędrnia i uelastycznia skórę. Idealne rozwiązanie dla wymagających klientów.

Laser diodowy Zema 850WTechnika laserowa jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie kobiet i mężczyzn na usuwanie owłosienia. Jest systematycznie udoskonalana, aby sprostać wymaganiom stawianym przez gabinety, aby zabiegi były bardziej wydajne i jednocześnie bardziej przyjemne. Laser diodowy Zema posiada te cechy. Łączy niezrównane bezpieczeństwo i skuteczność z łatwością użytkowania.

Zema posiada dwa tryby dla funkcji usuwaniu owłosienia (Ultra Hair Removal oraz Hair Removal), dobierane indywidualnie do klienta, rodzaju owłosienia i koloru skóry. Laser, emitując falę o długości 808 nm, dociera do mieszków włosowych, gdzie energia świetlna zamieniana jest w energię termiczną, co pozwala na trwałe usunięcie włosów. Dodatkowym atutem lasera Zema jest to, że dzięki plamce zabiegowej o większej powierzchni światło dociera na większą głębokość, tak by dotrzeć do mieszków położonych najgłębiej, nie uszkadzając przy tym tkanek otaczających włos.

więcej w Cabines nr 68

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl

prezentacje w Cabines 68
powrót