HIFU iDeep (High Intensity Focused Ultrasound)

powrót

Opis urządzenia

Na rynku kosmetologicznym pojawiło się nowe, niezwykle precyzyjne i efektywne urządzenie. Ta niepozorna pod względem wielkości maszyna określana skrótem HiFu odpowiada na zapotrzebowanie nieinwazyjnego (chirurgicznego) liftingu.

HIFU iDeepSkrót HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound, oznacza działanie poprzez skoncentrowane i intensywne fale ultradźwiękowe. Do tej pory podobne urządzenia zarezerwowane były dla wysokospecjalistycznych, najczęściej medycznych klinik. Wprowadzenie HIFU do oferty salonów znacząco podniesie ich atrakcyjność oraz poszerzy zakres oferowanych usług o działania dotąd niedostępne.

HIFU jest to skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana frakcyjnie do głębokich warstw skóry. W efekcie działania fal ultradźwiękowych następuje natychmiastowe obkurczenie skóry i koagulacja tkanek. Tkanka pochłania falę ultradźwiękową, co doprowadza do efektu cieplnego, powodując koagulację tkanki.

Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry.

 

więcej w Cabines nr 68

BTP Beauty Technologies

00-545 Warszawa
Marszałkowska 68/70 lokal 1

(22) 498 05 00

www.im-beauty.pl

prezentacje w Cabines 68
powrót