Charmine Rose Odpowiedź na męskie potrzeby

powrót

Opis zabiegu

Mężczyzna XXI wieku ma świadomość, że jego męski, zadbany wygląd ma duże znaczenie. Różnice w anatomii skóry kobiet i mężczyzn uniemożliwiają korzystanie z tych samych kosmetyków. Panowie potrzebują zaawansowanych technologicznie kosmetyków działających wielokierunkowo.

Charmine Rose Odpowiedź na męskie potrzebyMężczyźni borykają się z większymi problemami skórnymi niż kobiety. Spowodowane jest to narażaniem skóry na podrażnienia mechaniczne poprzez golenie, sposób pracy i tendencję do wysuszania skóry nieodpowiednimi kosmetykami. Niestety, do tej pory panowie unikali dbania o siebie lub używali kremów dla kobiet. Dlaczego kosmetyki damskie nie skutkują u mężczyzn w 100%?

Duży wpływ na skórę mężczyzn mają androgeny – głównie testosteron. Regulują pracę gruczołów łojowych w skórze, wpływają stymulująco na wytwarzanie łoju i powiększenie gruczołów łojowych.

Naskórek mężczyzn jest wyraźnie grubszy niż naskórek kobiet, dzięki temu skóra ma większą zdolność do zachowywania odpowiedniego turgoru. Wyższe wyrostki brodawkowatej warstwy skóry „wbijające się” w naskórek sprawiają, że dużo lepiej przylega on do skóry właściwej. Podczas procesów starzenia, gdy dochodzi do wypłycania tej warstwy, zmarszczki nie są aż tak widoczne w pierwszej fazie tworzenia.

więcej w Cabines nr 68

Charmine Rose

05-430 Celestynów
Dyzin 21 b

22 880-90-78, 22 840-49-68

www.charminerose.eu

prezentacje w Cabines 68
powrót