LOOKSUS LASHES Klej do przedłużania rzęs klasy medycznej MED GLUE

powrót

Opis produktu

Firma Looksus Lashes specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs od 2007 roku. Od początku priorytetem była sprzedaż produktów w najlepszej z możliwych jakości, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Jakość kontrolowana jest na bieżąco, a zamówienia realizowane w jak najkrótszym cz

LOOKSUS LASHES Klej do przedłużania rzęs klasy medycznej MED GLUEDystrybutor sprzedaje swoje produkty z powodzeniem nie tylko na krajowym rynku, ale też na światowym, gdzie klienci są bardzo usatysfakcjonowani wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą. Podążając za najnowszymi trendami i innowacjami, firma plasuje się w gronie najbardziej znanych marek w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Nowość na polskim rynku – klej do przedłużania rzęs klasy medycznej

Czy Twój klej do rzęs naprawdę musi być klasy medycznej? Oczywiście, że nie, ale jeśli używasz produktu dzień po dniu, jest ryzyko przypadkowego kontaktu ze skórą – w związku z tym produkt powinien być przebadany zgodnie z najwyższymi standardami. „Medyczna klasa” oznacza, że został przetestowany według normy ISO Medical 10993 pod kątem toksyczności dla komórek żywych.

więcej w Cabines nr 68

Looksus Lashes

52-232 Wrocław
Grota-Roweckiego 112

71 725 62 00, 660 160 126

www.looksuslashes.com

prezentacje w Cabines 68
powrót