EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ NOWOŚĆ, na którą świat kosmetyczny CZEKAŁ OD DAWNA!

powrót

Opis zabiegu

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ NOWOŚĆ to nowatorska metoda złuszczania i stymulacji skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają.

YONELLE MEDESTHETIC - EKSFOLIACJA PROGRESYWNA NOWOŚĆMetoda jest nowatorska, w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej (progresja efektu). Pozwala lepiej wykorzystać złuszczającą i regeneracyjną siłę eksfoliatorów, bez szkody dla skóry i ze znacznie zmniejszonym dyskomfortem pacjenta w czasie zabiegu – mimo stosowania wysokich stężeń kwasów (do 50%) i niskiego pH (od 1,9). Sercem koncepcji EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ ™ jest inteligentny AHA- -amfosystem™.

Preparat do eksfoliacji zawierający taki kompleks nie „atakuje” skóry całą zawartością wolnego kwasu w jednym momencie aplikacji, tylko „dawkuje” go powoli, sukcesywnie uwalniając cząsteczki. Skóra toleruje taki sposób aplikacji dużo lepiej niż klasyczny, porównywalny do „oblania” jej kwasem. Mniejsze jest uczucie pieczenia, szczypania oraz możliwość podrażnień.

 

więcej w Cabines nr 68

YONELLE

01-518 Warszawa
gen. J. Zajączka 9 A lok. 24

22 331 23 85

www.yonelle.pl

prezentacje w Cabines 68
powrót