Salon Wiosna 2015 Pro Expert

powrót

Targi

W dniach 21–22 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się nowa odsłona Salonu Wiosna pod nazwą Salon Wiosna Pro Expert. Na co możecie liczyć? Przede wszystkim na lepszą jakość targów i nowoczesną formułę kongresu.

Salon Wiosna 2015Zacznijmy od samych organizatorów. Przypomnijcie sobie najlepsze i najbardziej prężne targi branży kosmetycznej: tysiące odwiedzających, setki wystawców, ciekawe wydarzenia towarzyszące... Maksymilian Allweil, ówczesny opiekun imprez, jest aktualnie jednym z organizatorów Salonu Wiosna Pro Expert. Dariusz Bandachowicz, propagator polskiej kosmetologii, wieloletni działacz na rzecz podniesienia rangi zawodu kosmetologa, wspólnie z kolegami po fachu przywrócił dwustopniowy system nauczania i stale dąży do zwiększenia profesjonalizmu wśród ekspertów branży kosmetycznej.

Co o Salonie Wiosna Pro Expert piszą sami organizatorzy:

Nie uwzględniamy kompromisów, chcemy, aby Salon Wiosna Pro Expert 2015 zmienił obraz polskiej branży kosmetycznej. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby najbliższą edycję targów zapamiętali Państwo na długo. Postaramy się, aby nie była to „kolejna impreza targowa”. Salon Wiosna Pro Expert 2015 to nie targi, lecz całe wydarzenie z licznymi prezentacjami, szkoleniami oraz profesjonalnymi wykładami uznanych osób.

więcej w Cabines nr 68

Salon Wiosna

(22) 350 77 38

www.salon-wiosna.pl

prezentacje w Cabines 68
powrót