Alternatywa dla botoksu Dermo-Relax Deluxe Lift

powrót

Opis zabiegu

Nauka wciąż poszukuje nowych środków do walki ze zmarszczkami mimicznymi. Jednym z ostatnich osiągnięć w tej dziedzinie jest Argirelina®. To unikalny heksapeptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega ich powstawaniu.

Alternatywa dla botoksu Dermo-Relax Deluxe LiftArgirelina® jest nietoksyczna, a efekt jej działania jest zbliżony do toksyny botulinowej. Działa na poziomie synaps nerwowo-mięśniowych, powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek. Hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu się zmarszczek. Bezpieczeństwo Argireliny® zostało potwierdzone w testach in vivo, w których udowodniono brak cytotoksyczności, a także brak podrażnień.

Testy przeprowadzono na dziesięciu zdrowych ochotniczkach przy użyciu kremu z 10% stężeniem Argireliny ®. Na analizie topografii laserowej skóry można zaobserwować, że zmarszczki zostały widocznie wygładzone i spłycone.

Argirelina® to, obok kofeiny, kwasu hialuronowego i Belisomów® AP, główna substancja aktywna liftingu jącego zabiegu Dermo-Relax marki Dr. Belter. Ta luksusowa kuracja skupia się na redukcji zmarszczek mimicznych. Została stworzona z myślą o skórach odwodnionych i wymagających wygładzenia.

więcej w Cabines nr 69

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl

prezentacje w Cabines 69
powrót