Witamina A przyjaciółka urody

powrót

Opis kosmetyku

Zaliczana do witamin młodości. Jej stymulujące działanie zmniejsza zmiany pojawiające się wraz z procesem starzenia. Jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry, stąd jest często okreslana czynnikiem normalizującym. Witamina A to wielofunkcyjna substancja aktywna. Polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem u osób młodych, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia skóry cery dojrzałej. To najlepiej poznany i najskuteczniejszy składnik przeciwzmarszczkowy zastosowany w kosmetyce.

Witamina A przyjaciółka urodyNIGHT GEL VITAMIN A COMPLEX 45 g (żel z witaminą A na noc) – Ma silne działanie odmładzające. Pobudza produkcję kolagenu oraz działa przeciwzmarszczkowo. Rodzina witaminy A, żeń-szeń, sproszkowana perła, biotyny oraz aloes naturalnie regenerują skórę.

RETINOID FORMULA 30 ml (kompleks witaminy A) – Unikalny kompleks witaminy A rozwinięty do najwyższego poziomu, jakim jest retinoid. Działa jako bardzo silny antyutleniacz, wspomaga działanie kolagenu i elastyny, łagodzi trądzik oraz działa antyrakowo.

więcej w Cabines nr 69

Rejuvi Cosmetics

75-841 Koszalin
Poprzeczna 3

94 345 76 01
666 088 004

www.rejuvi.pl

prezentacje w Cabines 69
powrót