PureLine HP

powrót

Nowości

LUXOR

Firma Luxor, właściciel marki PureLine, wprowadza na rynek nowy model urządzenia do makijażu permanentnego Pure- Line HP. Urządzenie zapewnia cichą, precyzyjną i efektowną pracę oraz higieniczny system ochrony wycieku barwnika. Cyfrowo sterowana prędkość może zostać perfekcyjnie dostosowana do danego obszaru mikropigmentacji. Istnieje możliwość podłączenia rączki do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. Korpus dostępny jest w trzech kolorach: czarnym i złotym oraz srebrnym, wykonany jest ze stopów aluminium, co zapewnia łatwość utrzymania urządzenia w czystości.

Luxor

45-804 Opole
Kurpierza 1

+48 608 497 862

www.hurtownia-luxor.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Podiavac – frezarka z pochłaniaczem pyłu

Profesjonalna frezarka niemieckiej produkcji. Wydajny pochłaniacz w połączeniu z najwyższej jakości bezszczotkowymi silnikami czynią urządzenie bezkonkurencyjnym. Podiavac posiada sterowanie obrotów prawo – lewo w zakresie.
COSNET | Cosnet

Comfortline

Comfortline to linia saun klasycznych dla lubiących tradycyjne rozwiązania z lekką szklaną wariacją na temat sauny. Lekkości i niebanalnego wyglądu nadaje saunie szklane narożne wejście..
SAUNA LINE | Intersun

Prima Vacuum ROLL MAX

Urządzenie wysokiej klasy do masażu próżniowego, liftingu i mikrodermabrazji diamentowej. W urządzeniu Prima Vacuum do tworzenia próżni wykorzystuje się wysokoobrotową turbinę. Dzięki dużej mocy i.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 65
powrót