Hyaluron Plus

powrót

Nowości

PROFESSIONAL LINE NOREL

Rewolucyjny, głęboko nawilżający zabieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych – kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach i ceramidach. Nasyca skórę substancjami wiążącymi wodę w naskórku oraz odtwarza i uzupełnia naturalne lipidy międzykomórkowe. Linia Hyaluron Plus to prawdziwe SOS dla odwodnionej, suchej cery, a aksamitne konsystencje i świeży zapach zapewniają niezwykle przyjemną aplikację.

Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

05-092 Łomianki
ul. Staszica 35

022 751 15 34
022 751 15 69

norel@norel.pl
www.norel.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Perform Lift Patch Yeux

Płatki pod oczy zapewniają natychmiastowy efekt liftingujący i niwelujący oznaki zmęczenia. Zawierają ekstrakt z alg Wakamé, który działa w skórze właściwej, stymulując powstawanie nowych włókien..
PAYOT | Euro Fragrance

Au 100 – krem pod oczy ze złotem monojonowym

Luksusowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry okolic oka. Dedykowany skórze dojrzałej z tendencją do powstawania zmarszczek. Dzięki specjalnie opracowanej formule wykazuje wielokierunkowe działanie skutkujące poprawą.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Silor+B krzem z borem – suplement diety

Uzupełnia niedobory krzemu i boru w codziennej diecie. Krzem wpływa na utrzymanie dobrej kondycji włosów, skóry i paznokci, spowalnia procesy starzenia, jest niezbędny w syntezie.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Pure Oxygen – innowacyjny zabieg dotleniający

PURE OXYGEN jest rezultatem postępu nowoczesnej kosmetologii, wywodzącej się z medycyny. Opracowano całkowicie nieinwazyjny, ale skuteczny sposób na dostarczanie skórze tlenu – technologię Fiflow BB61,.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

Rejuvi „g” AHA Serum

Rejuvi „g” – Serum z Kwasami AHA 30 ml – to rewitalizujący koncentrat z liposomami przeznaczony dla skór tłustych i mieszanych. Duża zawartość kwasu AHA.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics
nowości w Cabines 67
powrót