Perform Lift Patch Yeux

powrót

Nowości

PAYOT

Płatki pod oczy zapewniają natychmiastowy efekt liftingujący i niwelujący oznaki zmęczenia. Zawierają ekstrakt z alg Wakamé, który działa w skórze właściwej, stymulując powstawanie nowych włókien. Ekstrakt z albicji jedwabistej w połączeniu z wyciągiem z boskiej trawy działa liftingująco na górne powieki, rozjaśnia cienie i zmniejsza obrzęki pod oczami. Dodatkowo wzmacnia sieć mikronaczyń i stymuluje system detoksykacji.

Euro Fragrance

81-736 Sopot
ul. Łokietka 58

+58 550 88 00

www.eurofragrance.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Au 100 – krem pod oczy ze złotem monojonowym

Luksusowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry okolic oka. Dedykowany skórze dojrzałej z tendencją do powstawania zmarszczek. Dzięki specjalnie opracowanej formule wykazuje wielokierunkowe działanie skutkujące poprawą.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Silor+B krzem z borem – suplement diety

Uzupełnia niedobory krzemu i boru w codziennej diecie. Krzem wpływa na utrzymanie dobrej kondycji włosów, skóry i paznokci, spowalnia procesy starzenia, jest niezbędny w syntezie.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Pure Oxygen – innowacyjny zabieg dotleniający

PURE OXYGEN jest rezultatem postępu nowoczesnej kosmetologii, wywodzącej się z medycyny. Opracowano całkowicie nieinwazyjny, ale skuteczny sposób na dostarczanie skórze tlenu – technologię Fiflow BB61,.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

Rejuvi „g” AHA Serum

Rejuvi „g” – Serum z Kwasami AHA 30 ml – to rewitalizujący koncentrat z liposomami przeznaczony dla skór tłustych i mieszanych. Duża zawartość kwasu AHA.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Crème Purifiante

Krem głęboko oczyszczający, redukuje niedoskonałości, zapobiega ich powstawaniu oraz neutralizuje błyszczenie się skóry. Zawiera ekstrakt z mięty chilijskiej, który ogranicza wydzielanie sebum, oczyszczający wyciąg z.
PAYOT | Euro Fragrance
nowości w Cabines 67
powrót