Au 100 – krem pod oczy ze złotem monojonowym

powrót

Nowości

INVEX REMEDIES

Luksusowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry okolic oka. Dedykowany skórze dojrzałej z tendencją do powstawania zmarszczek. Dzięki specjalnie opracowanej formule wykazuje wielokierunkowe działanie skutkujące poprawą wyglądu i kondycji skóry oraz jej odmłodzeniem. Czynne monojony złota wnikają w skórę, stymulując syntezę kolagenu i elastyny. Wygładza zmarszczki oraz spłyca „kurze łapki”. Nie wywołuje alergii ani podrażnień. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie.

Invex Remedies

25-323 Kielce
al. Solidarności 34

41 332 64 50

www.invexremedies.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Silor+B krzem z borem – suplement diety

Uzupełnia niedobory krzemu i boru w codziennej diecie. Krzem wpływa na utrzymanie dobrej kondycji włosów, skóry i paznokci, spowalnia procesy starzenia, jest niezbędny w syntezie.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Pure Oxygen – innowacyjny zabieg dotleniający

PURE OXYGEN jest rezultatem postępu nowoczesnej kosmetologii, wywodzącej się z medycyny. Opracowano całkowicie nieinwazyjny, ale skuteczny sposób na dostarczanie skórze tlenu – technologię Fiflow BB61,.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net

Rejuvi „g” AHA Serum

Rejuvi „g” – Serum z Kwasami AHA 30 ml – to rewitalizujący koncentrat z liposomami przeznaczony dla skór tłustych i mieszanych. Duża zawartość kwasu AHA.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Crème Purifiante

Krem głęboko oczyszczający, redukuje niedoskonałości, zapobiega ich powstawaniu oraz neutralizuje błyszczenie się skóry. Zawiera ekstrakt z mięty chilijskiej, który ogranicza wydzielanie sebum, oczyszczający wyciąg z.
PAYOT | Euro Fragrance

Matte-On

Matte-On to żel nawierzchniowy. Pozwala na niezwykle trwały, oryginalny manicure o matowym wyglądzie. Doskonale nadaje się do malowania matowych wzorów.
AKZENTZ | EFECT
nowości w Cabines 67
powrót