Kriolipoliza i kawitacja w walce z otyłością

powrót

Nowości

WELLYS LASER

2 w 1 – kriolipoliza i kawitacja ultradźwiękowa to zaawansowane urządzenie z nowoczesnym designem, skupiające w sobie 2 sposoby walki z tłuszczem, pozwalające osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Urządzenie posiada 2 głowice do kriolipolizy, kawitację oraz głowicę RF. W urządzeniu zastosowano najnowszą technologię kawitacji ultradźwiękowej, co w połączeniu z kriolipolizą pozwala na szybkie, bezpieczne i skuteczne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych części ciała. Cena 27 000 zł brutto.

 

Wellyss Laser

38-200 Jasło
3 Maja 72

508 483 675

www.wellyss.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Sauna chlebowo-miodowa

Rytualne seanse uzdrawiające w saunie chlebowo-miodowej polegają na serwowaniu klientom naszego spa cudownych naparów herbaciano-cytrynowych wzbogaconych wspaniałymi miodami wielokwiatowymi z ekologicznych pasiek. Dodatkowo klienci napawają.
INTERWELL | Intersun

KrioLine

Kriolipoliza jest nieinwazyjną metodą eliminacji komórek tłuszczowych polegającą na ich zamrożeniu. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe poddawane są działaniu niskiej temperatury, a następnie – wydalane.
BTP BEAUTY TECHNOLOGIES | BTP Beauty Technologies

Platinum Diode Portable

redukuje ok. 40% owłosienia po dwóch zabiegach. Jest to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Jego działanie bazuje na.
COSMED24 | Cosmed24

Futura

Fotel Futura o kubełkowym wyprofilowaniu należy do najbardziej wygodnych, wyprofilowanych, ekskluzywnych foteli na rynku polskim. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale z wysokiej.
INTERWELL | Intersun

Kriolipoliza Body Max

Najnowsze na rynku urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje 4 głowice zabiegowe, w których połączono zassanie/próżnię z biegunowo ułożonymi elektrodami zamrażającymi. Elektrody intensywnie.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 67
powrót