KrioLine

powrót

Nowości

BTP BEAUTY TECHNOLOGIES

Kriolipoliza jest nieinwazyjną metodą eliminacji komórek tłuszczowych polegającą na ich zamrożeniu. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe poddawane są działaniu niskiej temperatury, a następnie – wydalane z organizmu. KrioLine to jedyne urządzenie na rynku, gdzie pracują 2 głowice zabiegowe w tym samym czasie podczas jednego zabiegu kriolipolizy. Temperatura zabiegowa osiąga wartość do –10°C. Urządzenie posiada gotowe programy zabiegowe.Rytualne seanse uzdrawiające w saunie chlebowo-miodowej polegają na serwowaniu klientom naszego spa cudownych naparów herbaciano-cytrynowych wzbogaconych wspaniałymi miodami wielokwiatowymi z ekologicznych pasiek. Dodatkowo klienci napawają się aromatem kwiatowo-miodowym, a oczy cieszy widok stylowego ula podkarpackiego w otulinie słomianych chochołów i kamiennych słoi z miodowym wiktuałami. Dla pełnego efektu terapeutycznego zaleca się wykorzystywanie okładów miodowych również w łaźniach błotnych typu „rasul”.

 

BTP Beauty Technologies

00-545 Warszawa
Marszałkowska 68/70 lokal 1

(22) 498 05 00

www.im-beauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Platinum Diode Portable

redukuje ok. 40% owłosienia po dwóch zabiegach. Jest to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Jego działanie bazuje na.
COSMED24 | Cosmed24

Futura

Fotel Futura o kubełkowym wyprofilowaniu należy do najbardziej wygodnych, wyprofilowanych, ekskluzywnych foteli na rynku polskim. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale z wysokiej.
INTERWELL | Intersun

Kriolipoliza Body Max

Najnowsze na rynku urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje 4 głowice zabiegowe, w których połączono zassanie/próżnię z biegunowo ułożonymi elektrodami zamrażającymi. Elektrody intensywnie.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Opatentowana pulsacyjna iniekcja tlenowa

Wniknięcie w naskórek aplikowanego ręcznie preparatu kosmetycznego trwa ok. 60 minut. Najnowszy aparat OXYjet® wprowadza go w głębokie warstwy skóry w ciągu 1 minuty. Bezbolesna,.
OXYjet® | Polmax

Laser diodowy Diode Stil

Najskuteczniejsze urządzenie na rynku do szybkiej, skutecznej i permanentnej depilacji laserowej. Duży, stacjonarny, wysokiej klasy laser diodowy najtaniej na rynku! Wysoka jakość potwierdzona Certyfikatem Medycznym.
WELLYS LASER | Wellyss Laser
nowości w Cabines 67
powrót