18. Targi BEAUTY FORUM Weekend wiosennej energii!

powrót

Targi

7–8 marca 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 18. Targi BEAUTY FORUM 2015. Kolejny rekord pod względem frekwencji, liczby wystawców i obecnych na targach marek to powód do radości i dumy dla organizatorów imprezy!

18. Targi BEAUTY FORUMTargi w liczbach

Beauty Forum 2015 to ponad 11 500 zwiedzających, 260 wystawców i ok. 1000 uczestników kongresów, warsztatów, konkursów i mistrzostw.

Teoria i praktyka

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego, a także Warsztaty MAKIJAŻ W PRAKTYCE – oferta edukacyjna tegorocznych targów, obejmująca 28 propozycji, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na część seminariów bilety zostały wyprzedane już w ramach przedsprzedaży. Uczestnicy chwalili wybór tematów, wysoki poziom merytoryczny prelekcji oraz wiedzę i doświadczenie prelegentów.

Scena Meeting Point

Tu można było poczuć emocje związane z rozstrzygnięciem i uhonorowaniem laureatów mistrzostw i konkursów. Dużym powodzeniem cieszyły się też pokazy firmowe prezentowane przez wystawców oraz ceremonia wręczenia nagród BEAUTY PREMIUM 2015.

Stoisko Beauty Forum/ Nailpro

Na stoiskach organizatora czekało mnóstwo atrakcji – na stoisku BEAUTY FORUM dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, która sprawiła zwiedzającym wiele radości. Na stoisku NailPro emocje zapewniło Koło Fortuny – tysiące osób wzięło udział w zabawie z nagrodami. Na gości czekały także promocyjne ceny produktów Health & Beauty Media i wiele atrakcyjnych niespodzianek.

Do zobaczenia jesienią!

Już dziś zapraszamy na jesienne targi BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, które odbędą się 26–27 września 2015 roku! Więcej informacji znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl.

więcej w Cabines nr 70


prezentacje w Cabines 70
powrót