Targi BEAUTY FORUM & SPA 2015

powrót

Targi

26–27 września 2015 r. odbędzie się 6. edycja wyjątkowej imprezy dla profesjonalistów. W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie będziemy gościć tysiące pasjonatów kosmetyki, wellness & SPA i fryzjerstwa. Każdy profesjonalista branży kosmetycznej i fryzjerskiej znajdzie tu tysiące ciekawych produktów, zdobędzie solidną porcję wiedzy i umiejętności oraz nawiąże ciekawe kontakty biznesowe.

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2015Oferta edukacyjna

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC to wysokiej jakości wykłady, znakomici prelegenci i aktualne tematy z zakresu szeroko pojętej kosmetyki.

Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Stóp i Podologii (organizowany we współpracy z dr Mirosławą Gałęcką) to idealna okazja do zdobycia najświeższej wiedzy.

Sympozjum Medical Beauty to panel, w którym w optymalny sposób połączyliśmy świat medycyny i kosmetologii, pokazując, że obie branże mogą i powinny współpracować oraz wzajemnie się wspierać.

Kongres Beauty & SPA to tematyka wellness i SPA w praktyce – czyli jak sprawić, by ten duet sprawnie funkcjonował w Twoim salonie, przynosząc korzyści Tobie i klientom.

Kto zdobędzie tytuł?

Targi BEAUTY FORUM & SPA to nie tylko mnóstwo atrakcji wystawienniczych, ale także arena zmagań najlepszych fachowców o tytuły mistrzowskie w:

  • 6. Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
  • 5. Mistrzostwach Facepainting Trophy
  • 5. Mistrzostwach Manikiuru Hybrydowego Black & White
  • 3. Polskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs.

Podczas targów BEAUTY FORUM & SPA poznamy także laureatów konkursu dla obiektów SPA i salonów Day- SPA wSPAniałe miejsce na mapie urody. Sylwetka laureata nagrody głównej zostanie opublikowana na łamach magazynu EDEN SPA i BEAUTY FORUM. Zgłoszenia do mistrzostw i konkursów przyjmujemy do 21.08.2015. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Równolegle do targów BEAUTY FORUM & SPA 2015 w drugiej hali odbędą się targi Hair Forum Poland 2015. Jeden bilet wstępu na targi będzie uprawniał osoby odwiedzające do wejścia na obydwa wydarzenia.

Godziny otwarcia:

  • 26 września (sobota): godz. 10.00–18.00
  • 27 września (niedziela): godz. 10.00–17.00

Miejsce targów:

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa

Dojazd:

Bezpłatny autobus z centrum Warszawy będzie kursował w ciągu dwóch dni trwania targów, począwszy od 9.30 co pół godziny z ul. Emilii Plater 51 (spod obecnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej). Od 1 czerwca trwa przedsprzedaż biletów wstępu na targi i seminaria!

JUŻ DZIŚ WEJDŹ
na www.beauty-fairs.com.pl 
i dokonaj zakupu
w promocyjnej cenie!

więcej w Cabines nr 71


prezentacje w Cabines 71
powrót