Cosmed Consulting. Branża beauty to wciąż dobry biznes!

powrót

Oferta konsultingowa

Biznes w branży usług beauty nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. W ostatnich latach widzimy wyraźny wzrost liczby otwieranych obiektów, w których świadczone są szeroko pojmowane usługi kosmetyczne. Charakteryzuje je zróżnicowany profil w zależności od oferty, wielkości czy lokalizacji.

Cosmed Consulting. Branża beauty to wciąż dobry biznes!Wśród nowo otwartych punktów znajdziemy salony kosmetyczne, ośrodki Spa i Day Spa oraz coraz popularniejsze wyspecjalizowane gabinety z monousługami typu podologia, depilacja, manicure i pedicure, no i oczywiście usługi fryzjerskie. Obok nich pojawiły się również gabinety medycyny estetycznej, o których głośno ostatnio za sprawą nazwisk lekarzy, którzy na ekranach naszych telewizorów przemieniają Polaków. Wszystkie łączy wspólna misja – sprawić, aby klient przeszedł wymarzoną przemianę, był wyedukowany w zakresie codziennej pielęgnacji i co najważniejsze – zadowolony. To niełatwe wyzwanie. Jeszcze trudniejsze dla osób, które rozważają rozpoczęcie biznesu w tej branży.

Postanowiliśmy zgłębić ten temat i dlatego zaprosiliśmy do rozmowy z nami osobę, która z branżą kosmetyczną związana jest od dawna. Sebastian Tatarek otwierał salony kosmetyczne, ośrodki Spa w okresie, kiedy rynek usług kosmetycznych dopiero się w Polsce tworzył. Wtedy również wspierał zagraniczne firmy we wprowadzaniu profesjonalnych marek kosmetycznych na rynek. Doświadczenie z tego właśnie czasu zaowocowało wyspecjalizowaniem się w branży kosmetycznej i finalnie otwarciem firmy COSMED Consulting, która w 2016 roku poszerza zakres oferty o dystrybucję nowej marki profesjonalnej EsthiCell.

więcej w Cabines nr 74

COSMED CONSULTING


prezentacje w Cabines 74
powrót