Charmine Rose Biopeeling. Innowacyjna metoda walki ze zmarszczkami.

powrót

Opis zabiegu

Procesy starzenia dotyczą każdego żywego organizmu i każdej komórki znajdującej się w naszym ciele. Starzeje się również skóra: oprócz niewidocznych gołym okiem zmian w jej budowie pojawia się również problem estetyczny – zmarszczki, z którymi od pokoleń staramy się walczyć.

Charmine Rose BiopeelingZmiany w skórze zachodzą na poziomie każdej warstwy. W naskórku dochodzi do zmniejszenia aktywności podziałów komórek warstwy podstawnej, autotrofii warstwy kolczystej i ziarnistej, zmniejszenia adhezji międzykomórkowej oraz spłaszczenia granicy skórno- -naskórkowej, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Upływ czasu nie oszczędza skóry właściwej, dochodzi w niej do obniżenia syntezy i aktywności fibroblastów. Zmiany zachodzą również bezpośrednio we włóknach elastynowych i kolagenowych.

W celu pobudzenia skóry do regeneracji w gabinetach kosmetologicznych często stosowane są zabiegi z użyciem eksfoliacji kwasami. Takie zabiegi wiążą się z długim okresem rekonwalescencji skóry oraz niebezpieczeństwem poparzenia. Ponadto w większości są to zabiegi sezonowe.

więcej w Cabines nr 74

Charmine Rose

05-430 Celestynów
Dyzin 21 b

22 880-90-78, 22 840-49-68

www.charminerose.eu

prezentacje w Cabines 74
powrót