PureLine HP - mikropigmentacja doskonała

powrót

Opis urządzenia

PureLine jest marką specjalizującą w sprzedaży urządzeń do makijażu permanentnego oraz szkoleniach w tej dziedzinie. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie, sukcesywny rozwój oraz doskonała znajomość międzynarodowego rynku kosmetycznego. Te atuty wykorzystujemy, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającej klienteli i do każdego indywidualnie dostosować optymalną ofertę.

PureLine HP - mikropigmentacja doskonałaKluczem do precyzyjnie wykonanej mikropigmentacji nie jest ani czas, ani prędkość, tylko personalne zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. To jest możliwe do osiągnięcia tylko, jeśli pracuje się na urządzeniach najwyższej jakości. Tę jakość gwarantuje najnowsze urządzenie naszej marki - PureLine HP

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń PureLine, również tu w sposób perfekcyjny połączono najnowocześniejszą technologię, znakomitą jakość wykonania, precyzję pracy i wyjątkowy design. PureLine HP spełnia najwyższe wymagania stawiane tego typu urządzeniom, dzięki czemu praca z nim to absolutna przyjemność, a jednocześnie gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa dla klienta.

Niepowtarzalny design oprawiony został w aluminiową obudowę. Zapewnia to łatwość, bezpieczeństwo i higienę obsługi. Przy okazji urządzenie pięknie się prezentuje, stając się w salonie ozdobą podkreślającą jego profesjonalny charakter.

PureLine to jednak przede wszystkim skuteczność i precyzja pracy. Dziesięciostopniowy zakres  sterowania prędkością umożliwia jej perfekcyjne dostosowanie do danego obszaru mikropigmentacji. Wysoka precyzja napędu zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy, pomimo zróżnicowanej struktury powierzchni. Efektem jest idealna dokładność zabiegu i komfort osoby go wykonującej.

Przyszłościowy nowoczesny makijaż powinien tylko być wykończeniem naturalnego piękna i podkreślać jego atuty – to tylko jedna z zasad, które przekazujemy podczas naszych szkoleń. Uczestnicy zdobywają wiedzę na temat technik wykonywania mikropigmentacji, tak by jej efekty były satysfakcjonujące i jednocześnie bezpieczne dla klienta. Szkolenia prowadzone są przez naszego doświadczonego szkoleniowca, panią Katarzynę Woźniak, która od lat czerpie doświadczenia z rynku międzynarodowego.

Więcej informacji o ofercie i szkoleniach:

LUXOR - PureLine
tel. 608 497 862
www.pureline.com.pl
www.hurtownia-luxor.pl

więcej w Cabines nr 74


prezentacje w Cabines 74
powrót