Kosmetyczka Roku 2016 wybrana!

powrót

Prezentacja

Zwyciężczynią tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Kosmetyczka Roku została Paulina Skóra. Marka Bielenda Professional już po raz czwarty nagrodziła najlepsze ekspertki pielęgnacji kosmetologicznej w Polsce. Pierwszy raz w historii konkursu finał odbył się poza Krakowem – finalistki zostały zaproszone do malowniczego hotelu Podklasztorze w Sulejowie.

Kosmetyczka Roku 2016Kosmetyczka Roku 2016 mieszka i pracuje w Krakowie. Jest kosmetologiem z ponad 8-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Pasjonują ją nowe substancje w kosmetologii – jest ekspertką i konsultantem w zakresie składników kosmetycznych. Prowadzi cenionego bloga, na którym opisuje autorską metodę konsultacji kosmetologicznej z holistycznym podejściem do podkreślania piękna. W finale konkursu zaprezentowała doskonałą wiedzę, przygotowanie merytoryczne oraz wyróżniające ją umiejętności. Jury konkursu doceniło również jej talent, pasję oraz subtelną pewność siebie.

Zwyciężczyni będzie przez kolejny rok posługiwać się prestiżowym tytułem Kosmetyczki Roku. Otrzymała również pakiet cennych nagród – wyjątkową, kryształową statuetkę, samochód osobowy Toyota Aygo oraz zestaw upominków od organizatora i partnerów konkursu (m.in. kosmetyki marki Bielenda Professional i vouchery marki Tous). Gala finałowa konkursu, którą poprowadził Krzysztof Ibisz, odbyła się 6 listopada w Krakowie.

więcej w Cabines nr 79


prezentacje w Cabines 79
powrót