20-lecie targów Beauty Forum już wiosną!

powrót

Targi

Wraz z nadejściem wiosny zapraszamy Państwa na nasz okrągły jubileusz. 11–12 marca 2017 r. będziemy wspólnie świętować 20. edycję targów BEAUTY FORUM w Centrum Targowo-Kongresowym MT POLSKA. Od 20 lat z zaangażowaniem i pasją organizujemy tę wyjątkową imprezę dla profesjonalistów, która z roku na rok zwiększa swój zasięg i powierzchnię. Każda edycja to także kolejny rekord pod względem frekwencji oraz coraz większa liczba wystawców i marek.

20-lecie targów Beauty Forum już wiosną20. urodziny!

Jesteśmy przekonani, że jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa pod każdym względem. Już dziś zapraszamy wszystkich profesjonalistów branży beauty. Obiecujemy moc atrakcji, mnóstwo urodzinowych niespodzianek, doskonałą ofertę wystawienniczą oraz bogaty merytorycznie program kongresowy. Nie zabraknie też emocji podczas wielobarwnych mistrzostw, które jak zwykle przyciągną najlepszych fachowców i pozwolą wyłonić mistrzów poszczególnych dziedzin kosmetyki.

Weekend pełen wrażeń

Już dziś zapisz ten termin w swoim kalendarzu: 11–12 marca 2017 r. Pamiętaj też, że „królestwo kosmetyki” otwieramy godzinę wcześniej niż w poprzednich latach. Otwarcie hal dla zwiedzających nastąpi w sobotę o godzinie 9.00.

więcej w Cabines nr 80


prezentacje w Cabines 80
powrót