HIFU Prolift

powrót

Opis urządzenia

Zmarszczki, rozluźnienie struktury tkanek, wiotkość i zaburzenie owalu to najczęstsze przyczyny niezadowolenia z wyglądu twarzy. Problem wiotkości skóry dotyczy również innych okolic ciała, takich jak piersi, brzuch, nogi i ramiona. Nawet osoby w młodym wieku borykają się z zaburzeniem funkcjonowania skóry, szczególnie kobiety po ciąży lub po przebytych kuracjach redukujących ilość tkanki tłuszczowej.

HIFU ProliftNiewiele jest terapii, które pozwolą na poprawę jakości skóry w tak wielu różnorodnych przypadkach. Z pomocą przychodzi nam innowacyjne wykorzystanie technologii skoncentrowanych ultradźwięków.

HIFU Prolift to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnych zabiegów liftingujących, wykorzystujące możliwość dostarczenia bodźców regeneracyjnych w sposób bardzo precyzyjny i kontrolowany.

W zależności od potrzeb terapii oraz okolicy dotkniętej problemem staranne dobranie głębokości działania oraz dawki energii jest kluczowe dla uzyskania optymalnego efektu zabiegowego.

HIFU Prolift do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu posiada przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio przetworniki 8/13 mm.

więcej w Cabines nr 84

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 84
powrót