Beauty Forum Nasza „18” już wiosną!

powrót

Targi

Największa w Polsce impreza branży kosmetyki profesjonalnej 7-8 marca 2015 będzie świętować pełnoletność! Wyjątkowość tego wydarzenia i tajemnica sukcesu tkwi w kompleksowym charakterze naszej oferty oraz bogactwie wrażeń, jakie oferują targi BEAUTY FORUM. Przekonaj się, że warto tu być, i odwiedź nas w marcowy weekend w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ekscytujący program ramowy zapewnia dodatkowe atrakcje. Ciekaw jesteś nowych trendów, spragniony najświeższych informacji branżowych, kontaktów i niezapomnianych wrażeń? Zapraszamy do Centrum Targowo- -Kongresowego MT Polska w Warszawie w dniach 7–8 marca 2015.

Postaw na edukację!

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC) – to tu najlepsi z najlepszych podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci i specjalistycznej pielęgnacji stóp. Znawcy marketingu podpowiedzą, jak rozwijać swój biznes. Pasjonatów mikropigmentacji zachęcamy do wzięcia udziału w wykładach organizowanych w ramach Międzynarodowego Kongresu Makijażu Permanentnego, którego konsultantem merytorycznym jest Grzegorz Bek.

Jesteśmy przekonani, że bogaty i jak zwykle interesujący program szkoleń i warsztatów na pewno zachęci ambitnych profesjonalistów do poszerzenia swej dotychczasowej wiedzy.

Mistrzowie na podium!

Na www.beauty-fairs.com.pl zapoznasz się ze szczegółowymi wytycznymi i regulaminami konkursów. Tematy oraz terminy mistrzostw i konkursów znajdziesz na www.beauty-fairs. com.pl i bez problemu pobierzesz formularz zgłoszeniowy. Warto pamiętać, że udział w wielu naszych konkurencjach stanowi przepustkę na arenę międzynarodową! Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił!

Już dziś zaznacz w kalendarzu 7–8.03.2015 i spędź z nami pełen wrażeń weekend.

Beauty Forum

więcej w Cabines nr 68


prezentacje w Cabines 68
powrót