ESTHETIC SHOW 2015 już w maju

powrót

Targi

Najbliższa, druga edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Branży Beauty ESTHETIC SHOW odbędzie się 23–24 maja 2015 roku w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Po udanym debiucie organizatorzy zapowiadają kontynuację imprezy w dotychczasowej koncepcji. Tak więc z pewnością nie zabraknie rzetelnej wiedzy, sprawdzonych rozwiązań biznesowych, trendów i nowości rynkowych.

ESTHETIC SHOW 2015 już w majuMiędzynarodowe Targi Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW to najnowsza, nowoczesna inicjatywa, łącząca w sobie 4 najważniejsze segmenty branży beauty: kosmetykę, spa- &wellness, medycynę estetyczną oraz biznes. Poprzednia edycja targów ESTHETIC SHOW odbyła się w listopadzie ubiegłego roku (22–23.11.2014) i zakończyła się sukcesem. Swoją ofertę prezentowało 100 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 3000 osób z całej Polski. Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się 4 całodniowe konferencje merytoryczne oraz wyjątkowe mistrzostwa i warsztaty makijażu na scenie głównej. ESTHETIC SHOW jest polskim partnerem Mistrzostw Makijażu Make-up dla profesjonalistów organizowanych przez targi BEAUTY DÜSSELDORF. To był udany debiut targowy, który zapewnił ESTHETIC SHOW stałą i mocną pozycję w kalendarzu jesiennych i wiosennych spotkań targowych.

Majowa edycja ESTHETIC SHOW to jedyny w swoim rodzaju branżowy weekend dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcieliby nie tylko wzbogacić ofertę swojego salonu czy gabinetu, ale też znaleźć rozwiązanie, które pozwoli wnieść biznes na wyższy poziom. Prócz firmowych prezentacji wystawienniczych, zaoferuje odwiedzającym bogaty program konferencji merytorycznych z zakresu prowadzenia biznesu beauty, kosmetologii i medycyny estetycznej. Łącznie przez dwa dni targowe odbędzie się ponad 20 wykładów uznanych autorytetów ze świata biznesu i kosmetologii estetycznej. Mówić będą oni między innymi o: pozyskiwaniu środków z UE na rozwój usług beauty, sprzedaży w salonie beauty, o nowych sposobach marketingowych pozyskiwania klienta, o tym, jak motywować zespół pracowników do wydajniejszej pracy. Program konferencji poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej dotyczyć będzie przede wszystkim najnowszych osiągnięć w tych dziedzinach.

Nie zabraknie też wydarzeń o charakterze widowiskowym, czyli mistrzostw i konkursów (między innymi makijażu, zdobienia paznokci, przedłużania rzęs). Nowością tej edycji będą certyfikowane warsztaty technik kosmetycznych i makijażu.

Kontakt:

Międzynarodowe Targi Beauty i Spa ESTHETIC SHOW
tel. 609110282
e-mail: biuro@estheticshow.pl
www.estheticshow.pl

więcej w Cabines nr 69


prezentacje w Cabines 69
powrót