Archiwum Cabines - od redakcji 32

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy W pierwszym numerze w roku 2009 witamy się z Państwem, wyrażając nadzieję na kolejny rok spędzony z nami, owocny w wiedzę i pożyteczne informacje ze świata kosmetyki profesjonalnej. Życzymy ciągłego rozwoju i pięcia się w górę.

Góra jest bowiem pożądanym kierunkiem, również w dziedzinie pielęgnacji, o czym przekonuje nasze Dossier, którego tematem jest lifting skóry za pomocą kosmetyków i urządzeń kosmetycznych.

Zapraszamy także w podróż do pięknych miejsc – do Indii, gdzie poznamy sekrety hinduskich piękności, a także nad morze, o którego bogactwach, również tych mających wpływ na zdrowie i urodę, nigdy dosyć.

Oprócz tego w numerze przeczytać można między innymi artykuł o hammamie, czyli łaźni tureckiej, o węglowodanach, które z jednej strony przyczyniają się do plagi otyłości, z drugiej – są niezbędne w codziennej diecie, a w dziale Makijaż Luiza Lenartowicz zdradza kilka trików pomocnych w pracy wizażysty.

Miło nam wreszcie poinformować, że dobiegł końca nasz konkurs na najciekawszy zabieg dla kobiet po 40. roku życia. Jego wynik oraz opis zwycięskiego zabiegu publikujemy na stronach 48-49A.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska