Archiwum Cabines - od redakcji 33

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyWiosna niemal wszystkim kojarzy się bardzo pozytywnie, niektórzy jednak narzekają w tym czasie na obniżenie formy. Brak energii życiowej, poszarzała skóra, matowe włosy i łamliwe paznokcie to efekt kilkumiesięcznego braku słońca, niedotlenienia i niekorzystnych warunków klimatycznych. Sprzymierzeńcem w tych trudnych czasach są, oprócz profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, suplementy odżywcze, których krótki przegląd prezentujemy w naszym Dossier.

Zapraszamy też, podobnie jak w poprzednim numerze, w podróż. Nad morze – za sprawą drugiej części artykułu o morskich skarbach stosowanych w kosmetyce – oraz do gorącej Afryki, która podobnie jak morze inspiruje producentów kosmetyków, dostarczając im wielu cennych surowców. Z Afryką związany jest również nasz konkurs zorganizowany wspólnie z Luizą Lenartowicz. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

W najnowszym numerze między innymi także artykuł o tym, jakie stereotypy na temat urody funkcjonują w społecznej świadomości, obszerny tekst dla miłośników makijażu poświęcony korektorom, kontynuacja cyklu o głównych składnikach pokarmowych – tym razem o tłuszczach i ich wpływie na zdrowie – oraz artykuł o bonach prezentowych, które mogą uatrakcyjnić ofertę salonu i przyczynić się do zdobycia nowych klientów.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska