Archiwum Cabines - prezentacje 81

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne

Wybór odpowiednich urządzeń do gabinetu jest bardzo trudny. Warto zaufać specjalistom, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

Wiosenno-letnia pielęgnacja skóry

Wiosna i lato to także pory roku, kiedy należy dbać o kondycję skóry. Profesjonalne maski owocowo-warzywne Algaplast Mask Medbeauty pomagają odzyskać blask i dobrą kondycję.
Opis produktu | Image Centrum Dystrybucji

Czy wiesz o pigmentach wystarczająco dużo, żeby dokonać właściwego wyboru?

Pigmenty to kluczowy element udanego makijażu permanentnego. Zaraz po umiejętnościach makijażystki to od nich zależy efekt końcowy. Dlatego tak bardzo ważne jest to, żeby były.
Opis produktu | ARS Beauty

Placenta, peptydy i złoto w stymulującym zabiegu rewitalizującym komórki skóry

Dla skóry dojrzałej, wymagającej odmłodzenia i rewitalizacji Clarena proponuje nowość: peptydowy zabieg z placentą i złotem o działaniu stymulującym rewitalizację komórek skóry właściwej. Do jego.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Norel Multivitamin – zabieg odżywczo-energizujący

Zabieg z kompleksem 8 witamin, koenzymem Q10 i ekstraktami owoców cytrusowych.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

LipoShape – Twoje nowe ciało

LipoShape to nowoczesne, multifunkcjonalne urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych.
Opis urządzenia | Abacosun

Carbolift® – alternatywa dla nici PDO

CARBOLIFT® to najnowsze odkrycie medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg jest określany jako najlepsza alternatywa dla nici PDO, bez ryzyka dużych krwiaków, uszkodzenia nerwów oraz reakcji.
Opis zabiegu | SC Beauty Group sp. z o.o.

Czy warto zainwestować w plazmę?

W ostatnim czasie obserwujemy duże zainteresowanie technologią plazmy, wokół której pojawia się sporo kontrowersji dotyczących bezpieczeństwa jej wykonywania, czasu rekonwalescencji i samej skuteczności zabiegu. Postaramy.
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Ziaja Jagody Acai – antyoksydacyjna seria dla kobiet

Jagody acai antyoksydacyjna seria dla kobiet 20+ została opracowana z myślą o walce z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych przyspieszających starzenie się skóry.
Opis kosmetyku | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Clinical – Kiedy granica do medycyny zanika

Poważny rozwój i poszukiwania skutecznych, bezpiecznych produktów i metod na podstawie badań naukowych, bez słuchania „marketingowego krzyku”, jest priorytetem marki Isabelle Lancray Paris. Jako lider.
Opis kosmetyku | Bionantech Cosmetics GROUP

Yonelle Medesthetic Anti-Redness Mezo – zabieg regenerujący i obkurczający naczynka

Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania składniki aktywne zabiegu penetrują głęboko skórę, wzmacniając i uelastyczniając ścianki naczyń krwionośnych. W efekcie zabieg bardzo wyraźnie poprawia wygląd i komfort skóry.
Opis zabiegu | YONELLE

Beauty Fair 2017

BEAUTY FAIR to wydarzenie branżowe skupiające wokół siebie milionową społeczność. Nasze doświadczenie, najwyższą jakość organizacji i profesjonalizmu potwierdza duża liczba odwiedzających, partnerów i wystawców.
Targi | Wats sp. z o.o.