Sleeping Collagen Mask 100 ml

powrót

Nowości

CLARENA

Kremowa maska energetyzująca na noc, przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej, pozbawionej blasku i z pierwszymi oznakami starzenia. Dzięki zawartości kolagenu roślinnego pobudza procesy regeneracyjne w skórze, wzmacnia ją i ujędrnia. Oleje roślinne z awokado i słonecznika działają nawilżająco i wygładzająco.

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Antyoksydacja jagody acai – krem na dzień ochronno-łagodzący

Krem acai jest emulsją nawilżającą złożoną z kompleksu naturalnych substancji aktywnych. Przywraca cerze zdrowy, promienny wygląd, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, łagodzi podrażnienia, przynosząc ulgę zaczerwienionej.
ZIAJA | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Beta Mask

Nawilżająco-chłodząca hydrożelowa maska z beta glukanem. Beta glukan to substancja, która znajduje się w komórkach grzybów i zbóż. Wzmacnia system odpornościowy, odbudowuje uszkodzoną skórę oraz.
COSMED42 | Cosmed24

140 Retinol Night Cream 0,5% – krem z retinolem na noc

Krem o silnym działaniu regenerująco-naprawczym. Zaawansowana receptura produktu bazuje na technologii mikronośników ze stabilną formą retinolu. Zintegrowany z szeregiem substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym (tokoferol), nawilżającym.
PURLÉS | Proconcept Labs Sp. Z O.O.

Profesjonalny strój do zabiegów

Profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, wykonany ze specjalnego materiału, to strój zapewniający higienę i komfort oraz gwarantujący bezpieczeństwo i wygodę podczas masażu..
ARGES | Arges

Strefa Mężczyzn

Marka Yonelle Medesthetic wprowadziła do swojej oferty nową kategorię zabiegową: Strefę Mężczyzn. To zabiegi dla panów dbających o swój wygląd, nowoczesny wizerunek i zdrowie. Przebieg.
YONELLE MEDESTHETIC | YONELLE
nowości w Cabines 80
powrót