Antyoksydacja jagody acai – krem na dzień ochronno-łagodzący

powrót

Nowości

ZIAJA

Krem acai jest emulsją nawilżającą złożoną z kompleksu naturalnych substancji aktywnych. Przywraca cerze zdrowy, promienny wygląd, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, łagodzi podrażnienia, przynosząc ulgę zaczerwienionej skórze. Krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF 10. Pojemność: 50 ml. Cena na półce: ok. 10,50 zł.

Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

80-298 Gdańsk
ul. Jesienna 9

058 521 34 00
058 341 45 34

ziaja@ziaja.com.pl
www.ziaja.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Beta Mask

Nawilżająco-chłodząca hydrożelowa maska z beta glukanem. Beta glukan to substancja, która znajduje się w komórkach grzybów i zbóż. Wzmacnia system odpornościowy, odbudowuje uszkodzoną skórę oraz.
COSMED42 | Cosmed24

140 Retinol Night Cream 0,5% – krem z retinolem na noc

Krem o silnym działaniu regenerująco-naprawczym. Zaawansowana receptura produktu bazuje na technologii mikronośników ze stabilną formą retinolu. Zintegrowany z szeregiem substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym (tokoferol), nawilżającym.
PURLÉS | Proconcept Labs Sp. Z O.O.

Profesjonalny strój do zabiegów

Profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, wykonany ze specjalnego materiału, to strój zapewniający higienę i komfort oraz gwarantujący bezpieczeństwo i wygodę podczas masażu..
ARGES | Arges

Strefa Mężczyzn

Marka Yonelle Medesthetic wprowadziła do swojej oferty nową kategorię zabiegową: Strefę Mężczyzn. To zabiegi dla panów dbających o swój wygląd, nowoczesny wizerunek i zdrowie. Przebieg.
YONELLE MEDESTHETIC | YONELLE

Aquatat Tattoo Ointment

H2Ocean Aquatat to krem stworzony, aby skutecznie chronić i goić świeży makijaż permanentny. Istnieje wiele korzyści wynikających ze stosowania kremu Aquatat: wspomaga gojenie, jest bezwonny,.
H2OCEAN | ARS Beauty
nowości w Cabines 80
powrót