Aloe Vera-SYNERGIE-Linie

powrót

Nowości

DEYNIQUE

Oczyszczanie, nawilżanie, wzmacnianie, ochrona, regeneracja – to wydajny sposób na piękno, który gwarantuje linia SYNERGIE. Decydującą rolę odgrywa tutaj drogocenny składnik rośliny Aloe Vera Barbadensis Miller. Ta 5-fazowa synergiczna pielęgnacja daje najlepsze rezultaty podczas profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Linię uzupełniają dodatkowe produkty do pielęgnacji domowej.

Deynique Cosmetics

D-56457 Westerburg

+49 2663 2909-0

www.deynique.org


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Foconyes

Rzęsy Foconyes – nowa generacja rzęs tak cienkich, że nie sposób odróżnić ich od naturalnego włosa. Lekkie, delikatne, o intensywnym wybarwieniu, idealne do stylizacji 3D..
LUXUSLASHES | EFECT

Travel Size: Creme Protectrice, Dermal Age Defy Light

Limitowana, letnia oferta kremów w praktycznych, mniejszych pojemnościach (30 ml). Wystarczają na codzienne stosowanie nawet przez trzy-cztery tygodnie. Dostępne są dwa produkty. Creme Protectrice to.
JEAN D’ARCEL COSMETIQUE | Jean D’Arcel Cosmetique

Krem pod prysznic z kwasami AHA – Rejuvi „j” Shower Cream

Luksusowy krem pod prysznic zawierający pochodne kwasu AHA, który delikatnie oczyszcza i zmiękcza skórę. Jest bogaty w odżywczy olejek z jojoby, który zapobiega wysuszeniu skóry.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Ampułka koktajl LIPORACE

Preparat, w którego skład wchodzą: woda, chlorek sodu i kofeina. Liporace włoskiej firmy BioFormula działa przeciw oznakom cellulitu i miejscowych złogów tłuszczowych. Zwalcza oznaki lipolityczne..
COSMED24 | Cosmed24

Nowa kolekcja lakierożeli

Nowa, wiosenno-letnia kolekcja lakierożeli Luxio to paleta największych hitów tego sezonu. Wszystkie fluorescencyjne kolory świecą w świetle UV! Lakierożele firmy Luxio umożliwiają wykonanie perfekcyjnego manicure.
LUXIO | EFECT
nowości w Cabines 64
powrót