Travel Size: Creme Protectrice, Dermal Age Defy Light

powrót

Nowości

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

Limitowana, letnia oferta kremów w praktycznych, mniejszych pojemnościach (30 ml). Wystarczają na codzienne stosowanie nawet przez trzy-cztery tygodnie. Dostępne są dwa produkty. Creme Protectrice to dzienny krem z jedwabiem morskim do intensywnego nawilżania suchej skóry. Zawiera filtry UV. Doskonały podkład pod makijaż. Dermal Age Defy Light to delikatny krem, który optymalizuje wiązanie wody w skórze, poprawia jej elastyczność, wzmacnia ją i wspomaga naturalną odnowę komórek. Lekka formuła czyni go doskonałym kremem na dzień i na noc do skóry normalnej i mieszanej

Jean D’Arcel Cosmetique

http://jda.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Krem pod prysznic z kwasami AHA – Rejuvi „j” Shower Cream

Luksusowy krem pod prysznic zawierający pochodne kwasu AHA, który delikatnie oczyszcza i zmiękcza skórę. Jest bogaty w odżywczy olejek z jojoby, który zapobiega wysuszeniu skóry.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Ampułka koktajl LIPORACE

Preparat, w którego skład wchodzą: woda, chlorek sodu i kofeina. Liporace włoskiej firmy BioFormula działa przeciw oznakom cellulitu i miejscowych złogów tłuszczowych. Zwalcza oznaki lipolityczne..
COSMED24 | Cosmed24

Nowa kolekcja lakierożeli

Nowa, wiosenno-letnia kolekcja lakierożeli Luxio to paleta największych hitów tego sezonu. Wszystkie fluorescencyjne kolory świecą w świetle UV! Lakierożele firmy Luxio umożliwiają wykonanie perfekcyjnego manicure.
LUXIO | EFECT

Pro Formance

Pro Formance to innowacyjna linia twardych żeli klasycznych w wersji LED (żele przejrzyste, białe oraz kryjące). Mają idealną konsystencję, są trwałe, a dzięki systemowi utwardzania.
AKZENTZ | EFECT

Kompleks ujędrniający do biustu – Rejuvi „U” Breast Firming Complex

Wyjątkowy preparat ujędrniający biust, wykorzystujący botaniczny ekstrakt PUERARIA MIRIFICA z Tajlandii, zawierający wysoką koncentrację fitoestrogenów. Ten naturalny związek roślinny odpowiedzialny jest za maksymalizację ciśnienia krwi.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics
nowości w Cabines 64
powrót